«Ұлы даланың жеті қыры»

12 сәуірдеКеңес Одағының Батыры Ә.Молдағұлованың облыстық мемориалды музейі

облыстықтарихи-өлкетану музейініңконференцзалында «Ұлы даланың  жеті қыры» мақаласына байланысты бағдарламаны жүзеге асыру мақсатында, Ақтөбе қаласының 150 жылдығына орай  «Актобе: из прошлого к горизонтам будущего» атты дөңгелек үстел ұйымдастырып өткізді.

Шараның мақсаты: қала музейлерімен бірлескен жұмыс нәтижесінде жастарға патриоттық тәрбие беру.Отанға деген адалдық сезімге, еліне қызмет көрсетіп, қорғауға дайын болуға тәрбиелеу.

Дөңгелек үстел шақырылған қонақтар – «Нұр Отан» партиясы филиалының үйлестірушісі, облыстық ішкі саясат, мәдениет басқармасы, облыстық Қорғаныс істері жөніндегі департамент, үкіметтік емес ұйымдар өкілдері, Ауған соғысы ардагерлері.

ШарақатысушыларыМ.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті, Кеңес Одағының Батыры  М.Мәметова атындағы  жоғарғы медицина колледжі, Ақтөбе жоғарғы политехникалық колледжі, Ақтөбе гуманитарлық колледжі оқытушылары мен студенттері.

Шара барысында дөңгелек үстел қатысушыларына, қонақтарға, студенттерге сөз берілді, тақырыптық слайдтар көрсетілді.

Қазір 44 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр